Pohjoisen alueen raviradat
Pohjoisen alueen raviradat

Ravipäivät

01.03.2020LaivakangasLapin ravikauden avaus klo 13:00
02.03.2020OuluMagic Monday, Lantmännen Agro Stayer Cup -karsinta klo 18:00
06.03.2020SeinäjokiPerjantairavit klo 18:00
08.03.2020YlivieskaSunnuntairavit klo 13:00
09.03.2020RovaniemiMagic Monday & Kauden avausravit klo 18:00
13.03.2020KaustinenAmatööriohjastajien SM-osalähtö, Nuorten Sarja 2020 klo 18:00
15.03.2020LaivakangasSunnuntairavit klo 13:00
17.03.2020OuluLantmännen Agro Stayer Cup -kars., KV Suomen Cup -karsinta klo 18:00
19.03.2020SeinäjokiKylmäverihevosten Suomen Cup-karsinta & Nuorten Sarja 2020 klo 18:00
22.03.2020RovaniemiMäntyvaaran sunnuntai-ravit klo 13:00
23.03.2020KaustinenMagic Monday klo 18:00
29.03.2020SeinäjokiNuorten Sarja 2020 & Winter Monte Meeting & Amat.ohj. SM-liiga klo 13:00
06.04.2020OuluSHKL Cup -karsinta (lv), Lantmännen Agro Stayer Cup -karsinta klo 18:00
11.04.2020KaustinenRavilauantai & Pelimanni-ajo klo 14:00
12.04.2020YlivieskaPääsiäisravit klo 13:00
16.04.2020OuluPilvenmäki Special -karsinta, Lantmännen Agro Stayer Cup -karsinta klo 18:00
18.04.2020SeinäjokiSeinäjoki Race 2020 & Kavioliiga & Etain Royal Stayer & Monte SM-karsinta & Kasvattajakruunu alkuerä klo 14:00
24.04.2020OuluPerjantairavit & Amatööriohjastajien SM-liiga klo 18:00
26.04.2020KaustinenSunnuntairavit klo 13:00
30.04.2020YlivieskaVapun äijäravit & Nordic Cup & Amatöörien SM-liiga & Monté klo 18:00
02.05.2020OuluSuperlauantai, Betset Number One, Lantmännen Agro Stayer Cup
03.05.2020LaivakangasSunnuntairavit
07.05.2020SeinäjokiSHKL Cup karsinta & Nuorten Sarja 2020 klo 18:00
09.05.2020RovaniemiLauantairavit
11.05.2020OuluSHKL Cup -karsinta (sh)
14.05.2020Kainuun ravirataKauden avaus & Valtra-ravit klo 18:00
15.05.2020SeinäjokiTammasarja 2020 & Amatööriohjastajien SM-liiga klo 18:00
21.05.2020LaivakangasHelatorstain 75-ravit
22.05.2020Kainuun ravirataRakentaja-ravit, Monté Nordic Cup klo 18
24.05.2020RovaniemiSunnuntairavit
24.05.2020KaustinenIlkka-ajon karsinnat
26.05.2020SeinäjokiIlkka-ajon karsinta
04.06.2020SeinäjokiIlkka-ajot
05.06.2020YlivieskaPerjantairavit
07.06.2020Kainuun ravirataSunnuntairavit, Nordic Cup KV
08.06.2020OuluMontén SM-karsinta (lv)
13.06.2020Kainuun ravirataKainuun Ravilauantai, Kainuu ajo, Tammasarja sh klo 14:00
17.06.2020LaivakangasKuuma keskiviikko+Montén SM-karsinta klo 18:00
22.06.2020OuluMaanantairavit
23.06.2020KaustinenPikkupelimanni karsinta
26.06.2020Kainuun ravirataBileperjantai, Amatööriohjastajien SM-liiga klo 18:00
28.06.2020SeinäjokiSunnuntairavit
28.06.2020RovaniemiRavisunnuntai
06.07.2020RovaniemiKirppu-ajo
09.07.2020SeinäjokiKasvattajakruunu 4v alkuerät,Varsakunkku 5v o
10.07.2020KaustinenPikkupelimanni, Isla-ajo
11.07.2020KaustinenFestivaali-ajo
16.07.2020Kainuun ravirataTorstairavit
20.07.2020OuluNordic Cup (kv)
25.07.2020LaivakangasLauantairavit
26.07.2020YlivieskaSunnuntairavit
27.07.2020OuluEnnätysten Ilta
31.07.2020Seinäjokiklo 14, Kasvattajakruunu alkuerä 3v o
01.08.2020SeinäjokiKuninkuusravit, Divisioonafinaalit, Pikkuprinssi
02.08.2020SeinäjokiKuninkuusravit, Pikkukunkku
03.08.2020RovaniemiMaanantairavit
09.08.2020LaivakangasSunnuntairavit
10.08.2020OuluMonté Nordic Cup
14.08.2020YlivieskaRuunaruhtinas
15.08.2020YlivieskaRuunaruhtinas
16.08.2020Kainuun ravirataSunnuntairavit
21.08.2020KaustinenAfter work -ravit
23.08.2020Kainuun ravirataSunnuntairavit
24.08.2020OuluMaanantairavit
28.08.2020LaivakangasPerjantairavit
30.08.2020Kainuun ravirataSunnuntairavit
31.08.2020OuluFinn-Tack Oulu Express -karsinnat
01.09.2020SeinäjokiVarsakunkku karsinta 3v
06.09.2020RovaniemiSunnuntairavit
07.09.2020SeinäjokiJunnustartti karsinta lv,Kasvattajakruunun alkuerä 3v t
11.09.2020OuluAfter work -ravit
12.09.2020OuluFinn-Tack Oulu Express 2020, Nordic Cup (lv)
13.09.2020Kainuun ravirataSunnuntairavit
15.09.2020KaustinenTiistairavit
20.09.2020YlivieskaAmatöörien SM
21.09.2020OuluMaanantairavit
24.09.2020SeinäjokiTorstairavit
27.09.2020LaivakangasSunnuntairavit klo 13
27.09.2020KaustinenSunnuntairavit
28.09.2020OuluMaanantairavit
02.10.2020SeinäjokiPerjantairavit
04.10.2020OuluSunnuntairavit
09.10.2020RovaniemiPerjantairavit
12.10.2020KaustinenMaanantairavit
16.10.2020OuluPerjantairavit
17.10.2020SeinäjokiSuperlauantai,Varsakunkku finaali 3v
18.10.2020YlivieskaSunnuntairavit
23.10.2020KaustinenAfter work -ravit
26.10.2020OuluMaanantairavit
30.10.2020SeinäjokiAfter work -ravit
01.11.2020OuluSunnuntairavit
02.11.2020RovaniemiMaanantairavit
05.11.2020SeinäjokiVarsakunkku karsinta 4v o
06.11.2020YlivieskaPerjantairavit
09.11.2020KaustinenMaanantairavit
12.11.2020OuluTorstairavit
15.11.2020RovaniemiSunnuntairavit
16.11.2020SeinäjokiKasvattajakruunu välierät 3v
22.11.2020KaustinenSunnuntairavit
23.11.2020OuluMaanantairavit
27.11.2020YlivieskaPerjantairavit
28.11.2020SeinäjokiKasvattajakruunufinaalit 3v
29.11.2020OuluSunnuntairavit
04.12.2020SeinäjokiPerjantairavit
05.12.2020RovaniemiLauantairavit
08.12.2020SeinäjokiTiistairavit
10.12.2020OuluTorstairavit
18.12.2020KaustinenPerjantairavit
19.12.2020OuluLauantairavit
28.12.2020SeinäjokiMaanantairavit